Lundins Rör & Fastighetsservice
Kvibergsgatan 16 · 504 67 Borås · 0709-60 09 18 · magnus@lundinsror.se

Lundins Rör & Fastighetsservice är ett litet VVS-företag med stor flexibilitet. Bolaget grundades 2013 och vårt kontor och lager finns på Byttorp i Borås.

Vi utför alla typer av VVS-installationer, både för företag och privatpersoner och arbetar med förebyggande och löpande underhåll av såväl små som stora fastigheter. Med över 25 års erfarenhet i branschen löser vi det mesta.

Samtliga montörer hos oss är VVS-certifierade och sedan 2019 är företaget Säker Vatten auktoriserat.

Hör av dig till oss — vi löser det mesta!


KONTAKT

Magnus ”Ludde” Lundin
Ägare och montör

Mobilnummer: 0709-60 09 18
E-post: magnus@lundinsror.se

Camilla Josefsson
Ekonomi och Administration

Mobilnummer: 0707-69 19 38
E-post: camilla@lundinsror.se

Erik Wilhelmsson
Montör

Mobilnummer: 0707-77 98 18
E-post: erik@lundinsror.se

Viking Råsemyr
Montör

Mobilnummer: 0708-16 57 00
E-post: viking@lundinsror.se

Patrik Lindblad
Montör

Mobilnummer: 0707-58 51 18
E-post: patrik@lundinsror.se

Stefan Fred
Montör

Mobilnummer: 0700-00 91 39
E-post: stefan@lundinsror.se

Lennart Carlén
Montör

Mobilnummer: 0704-14 39 66
E-post: lennart@lundinsror.se


SAMARBETSPARTNER

Lundins Rör är Monterra partner och kan därmed erbjuda moderna produkter med de senaste funktionerna, hög designnivå och lång hållbarhet. Vi samarbetar, genom Monterra, med branschens bästa varumärken och kan erbjuda hög kvalité till ett attraktivt pris.

Kontakta oss redan i planeringsstadiet vid toalett-, badrums- eller köksrenoveringen så hjälper vi dig att beställa och installera.


ROT-AVDRAG

Med ROT-avdraget kan du dra av 30% av arbetskostnaden upp till totalt 50 000 kronor per person och år. Vi ser till att ditt avdrag för vårt arbete görs på rätt sätt.

Läs mer om rot på www.skatteverket.se.